★Mieszkanie jak dom–72 m², Ogród, Dusza i Komfort★

Oferta specjalna Numer oferty: 158/17604/OMS
×
1 / 19

Cena

799 000 PLN
Cena za m²: 11 097,22 PLN
Poprzednia cena: 849 000 PLN

Parametry domu

Lokalizacja: Szczecin, Zachodniopomorskie
Powierzchnia: 72,00 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba pięter w budynku: 1
Materiał budynku: Cegła
Stan: Bardzo dobry
Typ budynku: House
Rok budowy: 1930
Typ kuchni: Oddzielna
Rynek: Wtórny
Forma własności: Własność
Ogrzewanie: Gazowe
Ciepła woda: Piec gazowy
Typ okien: Plastikowe

Parametry działki

Lokalizacja: Szczecin, Zachodniopomorskie
Wolna od: 14.04.2026

Opis

MIESZKANIE JAK DOM – 72 m², OGRÓD, DUSZA I KOMFORT | ŻYDOWCE
Szukasz alternatywy dla domu jednorodzinnego? Cenisz spokój, bliskość natury, a jednocześnie chcesz mieszkać w granicach Szczecina? To mieszkanie przy ul. Dmowskiego 115 łączy w sobie urok przedwojennej architektury z nowoczesną wygodą.

KLUCZOWE INFORMACJE:

  • Powierzchnia: ok. 72 m² (przestronne i ustawne).
  • Układ: 3 pokoje + duża kuchnia z jadalnią + łazienka.
  • Kondygnacja: Parter z osobnym, niezależnym wejściem.
  • Zabudowa: Kameralny dom z 1930 roku – tylko jeden sąsiad na piętrze!
  • Ogród: Ogromna, prywatna przestrzeń zielona przynależna do mieszkania.

WNĘTRZE Z DUSZĄ I NOWOCZESNYM STANDARDEM
Mieszkanie 5 lat temu przeszło generalny remont, obejmujący wymianę instalacji elektrycznej oraz gazowej. Rok temu zamontowano nowy, oszczędny piec gazowy.

  • Podłogi: Prawdziwa ozdoba domu – oryginalne, pięknie odrestaurowane drewniane deski.
  • Kuchnia: Bardzo duża, z częścią jadalnianą – idealne miejsce na rodzinne śniadania i spotkania z przyjaciółmi.
  • Stan: Bardzo dobry, wysoki standard wykończenia. Mieszkanie sprzedawane z pełnym wyposażeniem – możesz wejść i mieszkać od zaraz!