★Bliźniak z dużym ogrodem przy lesie Załom/Pucice★

Oferta specjalna Numer oferty: 21/17604/ODS
×
1 / 6

Cena

849 000 PLN
Cena za m²: 8 242,72 PLN
Własność: Własność

Parametry domu

Lokalizacja: Pucice, Zachodniopomorskie
Powierzchnia: 103,00 m²
Liczba pokoi: 4
Liczba pięter w budynku: 1
Materiał budynku: Cegła wapienno-piaskowa
Rok budowy: 2025

Lokalizacja: Pucice, Zachodniopomorskie
Powierzchnia: 540 m²
Forma działki: Prostokąt
Kształt: Płaski
Droga dojazdowa: Utwardzona
Wolna od: 01.04.2026

Media

Woda: Miejska
Kanalizacja: Miejska

Opis

ZAMIESZKAJ KILKA KROKÓW OD LASU – NOWY BLIŹNIAK W SZCZECINIE (ZAŁOM/PUCICE) Lokalizacja: Załom(Pucice, Szczecin)
Spokojna, zielona część miasta, bezpośrednio przy lesie, z szybkim dojazdem do centrum Szczecina oraz w bliskiej odległości od jeziora Dąbie.

Cena: 950 000 zł (cena 849 000 zł dotyczy Budynku 1A i cena promocyjna trwa do 31 stycznia 2026 roku !)
Powierzchnia domu
: 103,14 m²
Powierzchnia działki: ok. 530 m²
Liczba pokoi: 4
Rynek: pierwotny
Rok budowy: 2025
Stan: deweloperski
Miejsca postojowe: 2 na podjeździe
Typ zabudowy: bliźniak

Opis nieruchomości:

 Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w wyjątkowej lokalizacji – zaledwie kilka kroków od lasu, w spokojnej części Szczecina – Załom/Pucice. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego domu dla rodziny, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dobrym dostępem do infrastruktury miasta.
Dom o powierzchni użytkowej 103 m² został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i komforcie codziennego życia. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia wyraźny podział na strefę dzienną i prywatną. Duże przeszklenia gwarantują doskonałe doświetlenie wnętrz oraz kontakt z zielonym otoczeniem.