★ Apartament nad Odrą | Duży Taras | 7 piętro ★

Oferta specjalna Numer oferty: 141/17604/OMS
×
1 / 15

Cena

1 259 000 PLN
Cena za m²: 21 032,41 PLN
Własność: Własność

Parametry mieszkania

Lokalizacja: Szczecin, Zachodniopomorskie
Powierzchnia: 59,86 m²
Liczba pokoi: 3
Piętro: 7
Liczba pięter w budynku: 8
Materiał budynku: Cegła wapienno-piaskowa
Stan: NeedsFinishing
Typ budynku: ApartmentRetailBuilding
Rok budowy: 2026
Typ kuchni: Przylegająca
Rynek: Pierwotny
Forma własności: Własność
Czynsz administracyjny: 500,00 PLN
Ogrzewanie: City
Ciepła woda: Miejska
Typ okien: Plastikowe

Parametry działki

Lokalizacja: Szczecin, Zachodniopomorskie
Wolna od: 27.03.2026

Opis

Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie z widokiem na Odrę – luksus i komfort w prestiżowej lokalizacji

Oferujemy na sprzedaż przepiękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 59,86 m², usytuowane na 7. piętrze nowoczesnego, luksusowo wykończonego budynku.

Nieruchomość znajduje się bezpośrednio nad Odrą, co gwarantuje niepowtarzalne widoki oraz wyjątkową atmosferę codziennego życia. Mieszkanie jest bardzo ustawne i funkcjonalne, a jego świetny układ pomieszczeń widoczny jest na załączonych zdjęciach, co daje szerokie możliwości aranżacyjne.

Najważniejsze atuty mieszkania:

  • powierzchnia: 59,86 m²
  • piętro z 8 – idealne połączenie widoku, prywatności i ciszy
  • duży taras z panoramicznym widokiem na Odrę oraz Szczecińską Wenecję
  • przestronny salon z aneksem kuchennym i spektakularnym widokiem na rzekę
  • możliwość aranżacji: dwie sypialnie lub sypialnia + gabinet
  • stan deweloperski – pełna swoboda wykończenia według własnych potrzeb
  • miejsce parkingowe w garażu podziemnym

Inwestycja i otoczenie:
Budynek wyróżnia się wysokim standardem wykończenia oraz prestiżowym charakterem. Dodatkowym atutem jest planowana prywatna marina przy inwestycji, która podnosi unikalność lokalizacji i komfort życia.